top of page

RedNet ehitab 2023-2024

Väga suure läbilaskevõimega elektroonilise side juurdepääsuvõrgu rajamise toetusmeede

Perioodil 2023/2024 on Rednet OÜ ehitamas fiiberoptilist kaablivõrku Harjumaal Viimsi vald Metsakasti, Raasiku vald Raasiku, Saku vald Roobuka, Harku vald Liikva, Kose vald Tuhala küla, Jõelähtme vald Loo, Kuusalu vald Kuusalu küla. Saue vald Maidla ja Raplamaal Kohila vald Aespa.

Projektis valitud aadrsside jaoks luuakse valmidus liitumiseks krundi piirile. Kaabli toomine hoonesse maksab ühekordselt 200 EUR. Kui soovitud aadress asub väljaspool antud nimekirja siis täida ankeet, et saaksime ka sinule võimaldada internetiühendust.

​Mis juhtub, kui jääin esitamisega hiljaks?

Kui jääite avalduse esitamisega hiljaks, siis Teie aadressile ega maja juurdepääsuvõrkude rajamise projekti käigus sidekaablit ei tooda.
Sellisel juhul jäetakse Teie majast mööda minnes tuleviku tarbeks liitumiskoht Teie kinnistu piirile. Hiljem on Teil võimalik soovi korral ise ning endale sobival ajal oma kinnistule kaabel paigaldada ja Rednet võrguga liituda. Suure tõenäosusega on hilisemal hilisemal liitumisel liitumistasu kõrgem.

 

Toetusmeetme tingimused ja kord

WhatsApp Image 2023-01-26 at 12.34_edited.jpg

Liitumisankeet

NB! Kuivõrd toetusmeetmest saadavate vahendite kasutamine eeldab projekti elluviimist suhteliselt lühikeses ajaraamis, saame liitumisavaldusi vastu võtta kuni 31.05.2023a.

Peale ankeedi saabumist võtame teiega ühendust ning saadame ettemaksuarve. Aitäh!

bottom of page